Четвер, 18.10.2018, 17:21
Вітаю Вас Гість | RSS

ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА ЗАСТАВНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Головна » 2017 » Березень » 18 » Підсумки обласного етапу Х Міжнародного конкурсу „Вода – джерело життя”
14:10
Підсумки обласного етапу Х Міжнародного конкурсу „Вода – джерело життя”

Перелік відібраних робіт обласного етапу (Чернівецька область) Х Міжнародного екологічного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості під гаслом „Вода – джерело життя”

Номінація Оповідання з діалогом "Розмова з краплею води"

Учасники – учні IV - VI класів

Павлюк Марія, учениця 6 класу Горошовецького НВК, вихованка ОЗБШ Чернівецького ОЦЕНТУМ (кер Хлус Л.М., Барна О.І).

Номінація "Пейзаж з водою на тлі": техніка - акварелі на спеціальному папері для акварелі (мокрий по мокрому) Учасники – учні IV - VI класів

Кініщук Павло, учень 5 класу Горішньошерівецької ЗОШ (кер Василатій І.В.)

Гавалешко Віталіна, учениця 6 класу Добриновецького НВК (кер Балабушенко М.М.)

Маковій Анастасія, учениця 6 класу Малокучурівського НВК (кер Семенко І.В)

Олександр Павлюк, учень 6 класу Горошовецького НВК вихованець ОЗБШ КЗ ЧОЦЕНТУМ (кер Хлус Л.М)

Номінація Мультимедійна презентація PowerPoint або Prezi Учасники – учні IV - VI класів

Спіжавка Юрій, учень 4 класу Товтрійської ЗОШ (кер Спіжавка М.В.)

Ралик Дарина, учениця 2-Б класу Заставнівської гімназії (кер Малинник В.В.)

Номінація "Вода – це здоров'я (моя етикетка на пляшці)" Учасники – учні IV - VI класів

Ковальчук Дмитро, учень 5 класу Юрковецької ЗОШ (кер Гулей О.О.)

Номінація "Крапля води в об'єктиві" (природний стан води): фотографії кольорові, матові Учасники – вихованці дошкільних навчальних закладів віком 5 років (підготовчі групи до школи)

Ткачук Анна, вихованка Хрещатинського НВК (кер Петрусяк О.М.)

Гальчак Інна, вихованка Хрещатинського НВК (кер Старкіна Л.В.)

Калинюк Таня, вихованка Хрещатинського НВК (кер Старкіна Л.В)

Гаркота Олександра, вихованка Василівського НВК (кер Стецька Н. М.)

Номінація Вірш «Розмова з краплею води" Учасники – учні I-III класів

Іван Соколін, учень 2 класу Горошовецького НВК (кер Фуштей М.В.)

Номінація "Життя у воді": художня робота на картоні, в техніці олійної пастелі або колажу Учасники – вихованці дошкільних навчальних закладів віком 5 років (підготовчі групи до школи)

Луговий Назар, вихованець Малокучурівського НВК (кер Семенко І.В.)

Дарійчук Марина, вихованка Добриновецького НВК (кер Каплун С.В.)

Лучик Вероніка, вихованка Хрещатицького НВК (кер Старкіна Л. В.)

Палій Вікторія, вихованка Репужинецького НВК (кер Лакошвілі Г.В)

Номінація "Життя у воді": художня робота на картоні, в техніці олійної пастелі або колажу Учасники – учні І-III класів

Соколін Іван, учень 2 класу Горошовецького НВК (кер Фуштей Марія Василівна)

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

Переглядів: 319 | Додав: Eco6475 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 8
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0